Ekspresy do kawy Jura. Szwajcarska jakość na każdą kieszeń.

23-08-2023

Ponieważ zakup ekspresu do kawy jest przeważnie inwestycją na lata, należy dokładnie przemyśleć jego wybór. Do najlepszych a zarazem tych droższych zaliczają się ekspresy ciśnieniowe automatyczne. Takie ekspresy jednak posiadają wiele zalet w których najważniejszą jest zdrowa aromatyczna kawa oraz niezawodność urządzenia na długie lata. Ekspresy automatyczne różnią się od siebie funkcjonalnością, ceną i wyglądem. Jakie z nich cieszą się zatem największą popularnością? I który z modeli jest wart naszego zainteresowania?

Ekspres do kawy Jura za mniej niż 3 tysiące zł!

Do tej pory cena ekspresów JURA wskazywała na wysoką jakość, ale też wskazywała, że ekspresy marki JURA nie koniecznie znajdą miejsce w każdym gospodarstwie domowym. Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że JURA zmienia politykę sprzedażową, a dowodem na to jest ekspres JURA D60, który możemy zaoferować Państwu w cenie 2.799,00 zł brutto. 

 

Ekspres do kawy Jura • D60 Piano-Black • AromaG2

 

Budżet na ekspres do kawy do 5 tysięcy zł.

Rozrzut cenowy potrafi być tutaj ogromny – za dobry jakościowo ekspres zapłacimy od 3 tys. zł w górę, choć zdarzają się i modele za 40 czy 70 tys. złotych. Na użytek domowy doskonale nada się ekspres do kawy Jura • E60 Piano-Black • TFT AromaG3. Kosztuje ok. 3,8 tys. zł, który posiada najnowszej generacji młynek Aroma G3, pracujący bardzo cicho, błyskawicznie mieli ziarno (ok. 2,5 sek.), które w całości trafia do modułu zaparzającego, nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy wewnątrz młynka. Minimalizm w tym ekspresie idzie w parze ze sporymi możliwościami, a prosta i intuicyjna obsługa czynią go łatwym i przyjemnym w użyciu.

 

Ekspres do kawy Jura • E60 Piano-Black • TFT AromaG3

 

Ekspres do kawy do 7 tysięcy zł.

Tutaj stanowczą pozycję zajmuje stylowa linia S o czystej, harmonijnej formie brylująca jakością i precyzją pod każdym względem. Łączy to, co najlepsze w klasie kompaktowej z elementami z segmentu premium. Imponująca różnorodność specjałów oraz mistrzowski rezultat parzenia kawy przekonają nawet wymagających koneserów. Koncepcja obsługi spełnia wszelkie wymogi w zakresie prostoty i intuicji. Linia S tworzy nowy segment automatycznych ekspresów do kawy. W cenie 6 399,00 zł możemy zakupić ekspres do kawy Jura • S8 Moonlight Silver • TFT AromaG3, która wyposażona jest w 15 programowanych kaw o najwyższej jakości smaku oraz aromatu, duży 4,3 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, profesjonalna nowatorska dysza do spieniania mleka, możliwość użycia najwyższych dostępnych szklanek do latte.

Ekspres do kawy Jura • S8 Moonlight Silver • TFT AromaG3

 

Ekspres do kawy w przedziale 10-11 tysięcy zł.

Tutaj mamy już do czynienia z prawdziwym domowym "kawowym kombajnem". Ekspres do kawy Jura Z6 Aluminium w nowej cenie 9 999,00 zł. Prosta obsługa i geniusz ukryty za kulisami - tymi słowami można opisać ten właśnie ekspres do kawy. Do dyspozycji mamy 6 klawiszy szybkiego wyboru, pod którymi możemy zdefiniować i dowolnie nazwać takie napoje jak: Latte Macchiato, Cappuccino, Espresso Macchiato, Flat White (kawa z mlekiem), Ristretto, Espresso, Cafe Creme (kawa), gorąca woda, mleko (spienione lub niespienione). Więcej informacji na temat ekspresu do kawy Jura Z6 Aluminium znajdą Państwo na stronie broda.pl Ekspres do kawy Jura Z6 Aluminium

Ekspres do kawy Jura Z6 Aluminium