Jura J6 Piano White

Obejrzyj prezentację w 4K.

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 15165
 • Producent: JURA
 • Kod producenta: 7610917151653
 • ZAKOŃCZENIE PRODUKCJI

  SPRAWDŹ MODEL ALTERNATYWNY

JURA J6 Piano White - informacje

Dla kogo Jura J6?

Odpowiedź jest prosta - dla prawdziwego konesera. Unikatowy design sprawia, że ekspres będzie pasował do unikatowych wnętrz. Najwyższa jakość i funkcjonalność każe nam traktować ekspres JURA J6 jako urządzenie nawet bardziej luksusowe niż premium - do JURA Z6 brakuje mu naprawdę niewiele. Duże zbiorniki sprawiają, że ekspres ten sprawdzi się zarówno w domu, jaki i w małym biurze. Realnie, ekspres będzie przyjazny w użytkowaniu nawet przy przepływie do 50 kaw dziennie. Ekspres jest dostępny tylko w jednej wersji kolorystycznej - JURA J6 Piano White.

JURA J6 - cena

Cena ekspresu JURA J6 może zastanawiać. Za co płacimy kupując ten ekspres? Za unikatowy design, bardzo trwałe materiały, wysoką jakość, najwyższą funkcjonalność. Pamiętajmy, że z tym ekspresem otrzymujemy adapter JURA Smart Connect w zestawie. Gdy już sprawdzicie Państwo cenę JURA J6 na Ceneo, wróćcie do nas. Na pewno znajdziemy kompromis, a przynajmniej zyskacie Państwo wsparcie Autoryzowanego Dystrybutora z 20 letnim doświadczeniem, które jest niepoliczalne. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć dlaczego JURA J6 jest droższa od JURA S8, a tańsza od JURA Z6, zapraszam na nasz kanał YouTube, tam znajdziecie recenzje ekspresów i ich porównania.

JURA J6 - opinie

Opinie o ekspresach JURA J6 są pozytywne, jak to o Jurze. Użytkownicy piszą o ekspresie JURA J6 na forum, że zachwyca swoim wyglądem. Do tego szwajcarska jakość i najwyższa funkcjonalność. Czego chcieć więcej? Ci, którzy z niego korzystają wiedzą, że funkcjonalność przygotowania kaw mlecznych za dotknięciem jednego przycisku jest bardzo ważna i cenią sobie, to, że JURA J6 daje im tą wygodę. Ostatni argument jaki jest często podnoszony, to wysoka wydajność tego ekspresu i niesamowita kultura pracy.

Drogi, przyszły Użytkowniku ekspresu JURA,

Zostawiam Cię z zasobami tej strony, zachęcam do obejrzenia mojego filmu, z krótką prezentacją tego urządzenia. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis technologii i funkcjonalności JURA J6, a także jego dane techniczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą pod numerami telefonów.

Życzymy udanych zakupów - Team Broda.pl

Jura J6 opinie

Światowa nowość P.E.P.©

Czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso.

Urządzenia JURA pod każdym względem rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Udoskonalony został cały proces parzenia espresso. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), jest jedyną tego rodzaju technologią, która optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat, również w przypadku krótkich specjałów kawowych.

Filtr CLARIS Smart dostarcza idealnie czystą wodę gwarantującą nieskazitelny smak. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było tak proste. Filtr jest wykrywany automatycznie przez inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®).

Ekspres do kawy Jura J6 system P.E.P.

Młynek Aroma G3

Inżynierom JURA udało się opracować najnowszej generacji młynek Aroma G3, który pracuje bardzo cicho, błyskawicznie mieli ziarno (ok. 2,5 sek.), które w całości trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy wewnątrz młynka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że kolejna filiżanka zaparzonej kawy przygotowana będzie w całości ze świeżo zmielonej porcji ziarna.

Jura J6 espresso

Światowa nowość P.E.P.©

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do idealnego espresso.

Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najlepszych na świecie baristów. Rezultatem jest rewolucyjna technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku małego objętościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Ten proces pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i aromatów.

Perfekcyjnie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładką cremą o barwie orzechów laskowych. Efektem jest najlepsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku.

ekspres do kawy jura j6 piano white warszawa

Ukoronowanie arcydzieła… Fine Foam Technology

Latte Macchiato, Cappuccino czy inne specjały kawowe na bazie mleka są obecnie bardzo popularne niezależnie od szerokości geograficznej. Wyposażony w technologię idealnie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacze mają dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie. Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednolita i wygładzona. Specjalna konstrukcja wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance) – Ekspres do kawy JURA J6 jest w stanie przygotować najwyższej jakości piankę o idealnej teksturze, która z pewnością będzie ukoronowaniem każdego z modnych specjałów.

A dzięki płynnej regulacji wysokości wylewki Cappuccino/Latte, jesteś w stanie przygotować Swoje ulubione Latte Macchiato w wysokiej (15,3 cm) szklance – jest to optymalna wysokość dla tego rodzaju napoju kawowego.

Regulowana wysokość wylewki Cappuccino/Latte

Z maksymalnym wychyleniem do 153 mm pozwala podstawić wysokie szklanki, również te na stopce. Dozownik kaw czarnych regulowany jest w pozycji góra/dół, co pozwala tworzyć doskonałe specjały zarówno w małych filiżankach espresso, jak też w dużych filiżankach cafe creme.

Jura j6 wrocław

Intuicyjna obsługa – na życzenie także za pośrednictwem aplikacji

Logiczna struktura oraz czytelne grafiki sprawiają, że nowoczesna koncepcja obsługi jest całkowicie intuicyjna. Wyświetlacz TFT i pokrętło Rotary Selection prowadzą najszybszą drogą do celu. Kto lubi, może nawet sterować ekspresem JURA J6 za pośrednictwem smartfonu, instalując aplikację J.O.E.* Inteligentny System Wody (I.W.S.®) automatycznie rozpoznaje filtr wody dzięki technologii RFID. Dopasowana wkładka do półki na osprzęt umożliwia zajmujące mało miejsca przechowanie wymiennej końcówki do dyszy spieniającej oraz przewodu mleka. W ten sposób są one zawsze pod ręką. Osobna wylewka gorącej wody, pojemnik do czyszczenia systemu mlecznego oraz zintegrowane programy konserwacyjne zapewniają higienę posiadającą certyfikat TÜV za naciśnięciem jednego przycisku.

Do dyspozycji mamy 6 klawiszy szybkiego wyboru, pod którymi możemy zdefiniować i dowolnie nazwać takie napoje jak: Latte Macchiato, Cappuccino, Flat White (kawa z mlekiem), Ristretto, Espresso, Cafe Creme (kawa), Gorąca Woda, Mleko (spienione lub niespienione).

* Wymagany jest tutaj zamawiany oddzielnie nadajnik/odbiornik Bluetooth® »Smart Connect«.

ekspres do kawy jura j6 piano white wyświeltacz

Porządek musi być

Dogłębnie przemyślaną koncepcję produktu widać w dbałości o szczegóły. Przykładem może być tu zaprojektowana od podstaw półka na osprzęt. W łatwo wyjmowanej, nadającej się do mycia w zmywarce, profilowanej wkładce przechowuje się wymienną końcówkę do dyszy spieniającej oraz przewód mleka. Tutaj są zawsze pod ręką – czyste i prawidłowo przechowane z wykorzystaniem niewielkiej ilości miejsca. Tak wygląda perfekcja!

Jura j6 kraków

Pełna rozkosz

Linia J ekspresów JURA otrzymała wiele zaszczytnych międzynarodowych nagród za wzornictwo. Już na pierwszy rzut oka urzeka spokojną, wyrazistą i symetryczną formą. Najnowszy model wielokrotnie nagradzanej linii posiada pokrętło Rotary Switch w kolorze Blue Crystal Design, szklaną tacę ociekową oraz chromowaną wylewkę kawy, które idealnie podkreślają harmonijny wygląd. W ekspresie J6 połączono dziesięcioletnie doświadczenie z najnowocześniejszą technologią. W rezultacie powstał automatyczny ekspres do kawy gwarantujący pełną rozkosz dla zmysłów: Z możliwością przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o wspaniałym aromacie, z intuicyjną obsługą, nienaganną higieną posiadającą certyfikat TÜV, wyróżniającym się doskonałym wzornictwem, stworzony z materiałów najwyższej jakości wykonanych ze szwajcarską precyzją.

Jura J6 od góry Katowice

Specjały

Produkty

 • 1 Ristretto
 • 2 Ristretto
 • 1 Espresso
 • 2 Espresso
 • 1 Kawa
 • 2 Kawy
 • 1 Cappuccino
 • 1 Espresso macchiato
 • 1 Latte Macchiato
 • 1 Flat White
 • 1 Porcja pianki mlecznej
 • 1 Porcja mleka
 • Gorąca woda

Liczba produktów

13

Funkcja Gorącej Wody

3 kroki

Dodatkowa opcja kawy mielonej

tak

Technologie

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

tak

Kompatybilny z J.O.E.®

tak

Smart Connect w zestawie

tak

Regulowana jednostka zaparzania

5 - 16 g

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania - Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©)

tak

I.W.S.® z wkładem filtra

CLARIS Smart

Typ młynka

Młynek AromaG3

Ilość młynków

1

Aktywny monitoring ilości ziaren

tak

Automatyczne wykrywanie kawy mielonej na drugą kawę. Produkt jest dozowany bezpośrednio po napełnieniu zbiornika na kawę mieloną.

tak

System grzewczy Termoblok

1

Wysokowydajna pompa

15 bar

Wireless Ready

tak

Kremowa pianka

tak

Mleko lub mleczna pianka

tak

Monitoring napełnienia tacy ociekowej

tak

Opcje ustawień i programowania

Programowanie ilości wody

tak

Ilość wody może być dostosowywana za każdym razem

tak

Programowana w stopniach moc kawy

10

Moc kawy może być każdorazowo dostosowana do oczekiwań

tak

Programowana w stopniach temperatura wrzątku

3 kroki

Programowana w stopniach temperatura zaparzania

3

Zapisywanie, powielanie i personalizacja produktów

tak

Sterowanie

Wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz TFT

Rotary Switch

tak

Zrównoważony rozwój

Energy Save Mode (E.S.M.©)

tak

Programowanie godziny wyłączenia

tak

Włącznik zasilania

Zero-Energy Switch


Konserwacja

Wkłady filtrów CLARIS

CLARIS Smart

Zintegrowany program płukania i czyszczenia dyszy cappuccino

tak

Zintegrowany program czyszczenia systemu mlecznego

tak

Automatyczny program płukania systemu cappuccino

tak

Wyświetlanie statusu konserwacji

tak

Możliwość ustawienia twardości wody

tak

Certyfikat higieniczny TUV

tak

Wylewki

Regulowana wysokość wylewki kawy

65 - 111 mm

Regulowana szerokość wylewki kawy

20 - 50 mm

Regulowana wysokość wylewki cappuccino

110 - 153 mm

Dysza gorącej wody

tak

Regulowana wysokość dyszy gorącej wody

110 - 153 mm

Spienianie mleka

Dysza cappuccino


Design i materiały

Podświetlenie filiżanki bursztynowym światłem

tak

Podświetlenie filiżanki białym światłem

tak

Zintegrowany schowek na akcesoria

tak

Projekt akustyczny

tak

Zbiornik na kawę mieloną

tak

W liczbach

Pojemność zbiornika na wodę

2,1 l

Pojemność zbiornika na ziarna kawy z pokrywą chroniącą aromat

tak

Pojemność zbiornika na ziarna

250 g

Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji)

16

Długość kabla zasilającego

1,1 m

Napięcie

230 V ~

Natężenie prądu

10 amp

Częstotliwość

50 Hz

Moc

1450 wat

Zużycie energii podczas czasu oczekiwania

0 Wh

Zużycie energii w trybie E.S.M.©

11 Wh

Waga

10,9 kg

Szerokość

28,5 cm

Wysokość

34,2 cm

Głębokość

43,3 cm

Numer artykułu

15165