Jura E6 Platinum (EB)

Obejrzyj prezentację w 4K.


PORÓWNAJ:

Jura E6 versus Jura A7

Jura E6 versus Jura ENA 8 TOUCH

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 15376
 • Producent: JURA
 • Kod producenta: 7610917153763
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność

  Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł

JURA E6 - informacje

Dla kogo JURA E6?

Ekspres do kawy JURA E6 to połączenie nowoczesnych technologii, jakości i funkcjonalności. Gdyby tylko miał możliwość przygotowania kawy mlecznych za dotknięciem przycisku, mógłby stawać w szranki z JURA E8 czy JURA ENA 8, a ze względu na cenę wygrywałby na starcie. Jednak coś za coś. Niższa cena jest efektem braku funkcjonalności One Touch Cappuccino. Ekspres występuje w jednej wersji kolorystycznej Jura E6 Platin. Aby przygotować w nim kawę mleczną należy wybrać napój, a następnie otworzyć zawór pary i zamknąć go po dozowaniu spienionego mleka do filiżanki. Ekspres świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie przygotowuje się do 40 kaw dziennie, ponieważ posiada stosunkowo duże zbiorniki na wodę (1,9l), na ziarno (280g) i na fusy (maksymalnie 16 porcji).

JURA E6 - cena

Kupując ekspres JURA E6 płacimy za urządzenie na długie lata - szwajcarska jakość. Płacimy też za technologie takie jak P.E.P., IWS, IPBAS, Professional Aroma Grinder, Fine Foam czy opcjonalne Smart Connect. Płacimy za duże zbiorniki i większy moduł zaparzający, a także za funkcjonalności, wszak można w tym ekspresie przygotować kawy mleczne. Jeśli chcecie wiedzieć Państwo czym ekspres ten różni się od innych, zapraszam do obejrzenia serii porównań na naszym kanale YouTube. Jedno jest pewne, JURA E6 jest warta swojej ceny.

JURA E6 - opinie

Opinie o o ekspresie JURA E6 są podzielone. Ci którzy świadomie kupili ten ekspres chwalą go za duży pojemnościowo moduł zaparzający, dużą wydajność i łatwą obsługę. Jest też część użytkowników, która nie może przyzwyczaić się do konieczności stania przy ekspresie w trakcie przygotowania kaw mlecznych, ale moim zdaniem po prostu źle wybrali swój ekspres. Recenzje JURA E6 są pochlebne, a ekspres otrzymał od użytkowników, w recenzjach Google, aż 4.7/5 gwiazdek.

Drogi przyszły Użytkowniku ekspresu JURA,

Zostawiam Cię z zasobami tej strony. Zachęcam do obejrzenia powyższego filmu z prezentacją ekspresu, jak również filmów z porównaniami na wspomnianym wyżej kanale YouTube. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis technologii, funkcjonalności oraz dane techniczne. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Życzymy udanych zakupów - Team Broda.pl

Ekspres do kawy Jura E6 opinie

Światowa nowość P.E.P.©

Czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso.

JURA E6 pod każdym względem rewolucjonizuje przyjemność picia kawy. Udoskonalony został cały proces parzenia espresso. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), jest jedyną tego rodzaju technologią, która optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat, również w przypadku krótkich specjałów kawowych.

Filtr CLARIS Smart dostarcza idealnie czystą wodę gwarantującą nieskazitelny smak. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było tak proste. Filtr jest wykrywany automatycznie przez inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®).

Ekspres do kawy Jura E6 system P.E.P.

Profesjonalny młynek Aroma

Prawidłowe zmielenie kawy pozwala wydobyć z niej pełnię aromatu. Profesjonalny młynek Aroma wyróżnia się o 12,2% głębszym aromatem mielonej kawy oraz większą trwałością w porównaniu z młynkami tradycyjnymi.

Udoskonalona geometria młynka zapewnia optymalną krzywą mielenia, co gwarantuje uzyskanie idealnego smaku.

Ekspres do kawy Jura Z6 Aluminium

Światowa nowość P.E.P.© – Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do idealnego espresso

Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najlepszych na świecie baristów. Rezultatem jest rewolucyjna technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku małego objętościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Ten proces pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i aromatów.

Perfekcyjnie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładką cremą o barwie orzechów laskowych. Efektem jest najlepsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku.
ekspres do kawy jura e6 espresso

Inteligentny system wody ( Intelligent Water System, I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

Stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. ołów, chlor). Filtr CLARIS Smart zastosowany w nowych ekspresach działa zgodnie z zasadą przepływu grawitacyjnego i zawsze filtruje tylko taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia wybranej przez użytkownika kawy. Aby optymalnie wykorzystać zalety i pojemność filtra (jego żywotność), ekspres do kawy Jura E6 Platinum automatycznie rozpoznaje wkład filtra CLARIS Smart – dzięki technologii RFID. Stosowanie filtrów nigdy nie było tak proste i efektowne.

ekspres do kawy jura e6 platin zbiornik wody

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Kto chce dotrzeć do swojej ulubionej kawy najkrótszą drogą, nie zawiedzie się, gdy pozna ekspres E6. Umieszczone z przodu przyciski aktywujące cztery funkcje: Espresso, Kawa, Cappuccino i Pianka Mleczna, gwarantują najszybszą drogę do celu. Jak na prawdziwy ekspres dwu-filiżankowy przystało, JURA E6 przyrządza na życzenie dwie kawy Espresso lub zwykłe kawy jednocześnie. Nowoczesny kolorowy wyświetlacz TFT sprawia, ze obsługa nie budzi żadnych wątpliwości.

Duży pojemnik na ziarna o pojemności 280 gr zapewnia nieprzerwaną radość smakowania. Dzięki specjalnej pokrywie chroniącej aromat, ziarna kawy zachowują świeżość. Dostępny od przodu zbiornik wody o pojemności 1,9 litra gwarantuje dużą autonomię. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze szczegóły nadają ekspresowi E6 niezwykłą estetykę, która doskonale będzie pasować do każdej kuchni. Jego wyjątkowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez wiele lat.

ekspres do kawy jura e6 warszawa

Jeszcze więcej specjałów dających jeszcze większą rozkosz

Nowy JURA E6 wie, jak zapunktować swoją różnorodnością i estetyką. Oprócz kawowych klasyków i specjałów udoskonalonych pianką mleczną na nowo opanował cztery dodatkowe atrakcje: kawę Barista, Lungo Barista, Espresso Doppio oraz Espresso Macchiato.

Oznacza to, że przygotuje, aż 11 różnych produktów.

 • Espresso
 • 2 x Espresso
 • Kawa
 • 2 x Kawa
 • Cappuccino
 • Caffe Barista
 • Lungo Barista
 • Espresso Doppio
 • Espresso Macchiato / Macchiato
 • Porcja mleka
 • Gorąca woda
ekspres do kawy jura e6 piano white

Higiena totalna

Konserwacja nowoczesnego automatycznego ekspresu do kawy jest równie prosta, co przyrządzanie kuszących specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności pozwala na wymianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie doskonałego efektu spieniania mleka.

ekspres do kawy jura e6 czyszczenie

Specjały

Produkty

 • Espresso
 • 2 x Espresso
 • Kawa
 • 2 x Kawa
 • Cappuccino
 • Caffe Barista
 • Lungo Barista
 • Espresso Doppio
 • Espresso Macchiato / Macchiato
 • Porcja mleka
 • Gorąca woda

Liczba produktów

11

Dodatkowa opcja kawy mielonej

tak

Cechy charakterystyczne

Inteligentne wstępne podgrzewanie

tak

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®)

tak

Kompatybilny z J.O.E.®

tak

Wireless Ready

tak

Monitoring napełnienia tacy ociekowej

tak

Pokrywa chroniąca aromat

tak

Standardy automatycznych ekspresów do kawy JURA

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

tak

Regulowana jednostka zaparzająca VC o pojemności

5 - 16 g

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania - Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©)

tak

Młynek

Professional Aroma Grinder

Wysokowydajna pompa

1

System grzewczy Termoblok

1

Systemy obiegu płynów

1

Kremowa pianka

tak

System mleczny

HP1

Wyświetlanie statusu konserwacji

tak

Zintegrowany program płukania i czyszczenia dyszy cappuccino

tak

Zintegrowany program płukania i czyszczenia systemu mlecznego

tak

Certyfikat higieniczny TUV

tak

Wkłady filtrów CLARIS

CLARIS Smart

Energy Save Mode (E.S.M.©)

tak

Przełącznik Zero-Energy Switch lub włącznik główny

tak

Opcje ustawień i programowania

Programowane i ustawiane indywidualnie ilości wody na kawę

tak

Programowane i ustawiane indywidualnie moce kawy (Stopni)

8

Programowanie temperatury zaparzania (Stopni)

2

Programowanie temperatury zaparzania gorącej wody (Stopni)

3 kroki

Programowanie godziny wyłączenia

tak

Design i materiały

Wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz


W liczbach

Regulowana wysokość wylewki kawy

65 - 111 mm

Regulowana wysokość dyszy gorącej wody

65 - 111 mm

Pojemność zbiornika na wodę

1,9 l

Pojemność pojemnika na ziarna kawy

280 g

Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji)

16

Długość kabla zasilającego

1,1 m

Napięcie / Moc znamionowa

230 V ~ / 1450W

Natężenie prądu

10 amp

Zużycie energii podczas czasu oczekiwania

0 wat

Waga

9,8 kg

Szerokość

28 cm

Wysokość

34,6 cm

Głębokość

44,4 cm

Numer artykułu

15376