JURA - Filtr F3300

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 24100
  • Producent: JURA
  • Kod producenta: 7610917241002
  • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h Koszty wysyłki: Darmowa od 149 zł
  • szt.
  • Cena netto: 649,59 zł 799,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Wkład filtracyjny F3300 (bez głowicy)

System filtrowania wody JURA został opracowany specjalnie do ekspresów automatycznych JURA. System ma konstrukcję modułową i składa się z nowoczesnej, wielofunkcyjnej głowicy filtra z kompatybilną grupą wkładów filtra o zróżnicowanej mocy. Wszystkie elementy wchodzące w skład systemu zostały opracowane z myślą o specyficznych zastosowaniach w obszarze vendingowym. Dzięki kompaktowej budowie systemy filtrowania można instalować i eksploatować w niemal każdej lokalizacji – w położeniu pionowym lub poziomym, oddzielnie lub po montażu.

System filtrowania wody JURA służy do redukcji twardości węglanowej wody pitnej w procesie przepływowym za pomocą mediów filtracyjnych wykazujących selektywność jonową.

Moduł filtrujący DuoBlend® umożliwia dostosowanie stopnia redukcji twardości do lokalnej twardości wody i stosowanego ekspresu automatycznego. W każdym przypadku zalecamy ustawienie filtracji 1.

Materiał filtrujący wiąże także jony metali ciężkich, takich jak ołowiu, miedzi i kadmu. Zintegrowany blok z węglem aktywnym redukuje niepożądane zmętnienie, zanieczyszczenia organiczne, zawartość substancji wpływających na smak i zapach oraz pozostałości chloru w filtracie i wodzie z filtracji.

Pojemność w litrach

Warunkiem prawidłowego działania systemu jest regularna wymiana wkładów filtra. Częstotliwość wymiany zależy od twardości węglanowej wody pitnej, zastosowania i ustawionej filtracji (w każdym przypadku zalecamy ustawienie filtracji 1).

Wartości pojemności odnoszą się zawsze do filtracji 1.


Zalecamy wymianę wkładu filtra po 6 miesiącach, jednak nie później niż po 12 miesiącach.

Jura wkład filtracyjny do ekspresów profesjonalnych

Dane techniczne

System można eksploatować w pozycji stojącej, zamontowany pionowo na ścianie lub w pozycji leżącej.

Jura wkład filtracyjny do ekspresów profesjonalnych
Autoryzowany Dystrybutor Ekspresów Jura

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR – Firma Broda e-Shops System jest Autoryzowanym Dystrybutorem ekspresów marki JURA od 2001 roku.

NIEKWESTIONOWANY LIDER – Od 18 lat jesteśmy niekwestionowanym liderem w sprzedaży urządzeń oraz osprzętu marki JURA.

Jura Sklep Premium

Kupuj ekspresy JURA szybko i bezpiecznie:

14 dni na zwrot

Produkt możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty odbioru.

Dostawa 24h

Wysokie stany magazynowe oraz nowoczesne centrum logistyczne sprawia, że wysyłki realizujemy w 24h.

Transport graits

Wszystkie ekspresy JURA doręczamy bezpłatnie na terenie całego kraju.

Nr 1 w Polsce

Tysiące sprzedanych i uruchomionych ekspresów, stawia nas w czołówce najbardziej doświadczonych dystrybutorów JURA na Świecie.

Pierwsi w Polsce

Nasza strona broda.pl była pierwszą polskojęzyczną stroną informacyjną o marce JURA. Od zawsze była i jest źródłem rzetelnych informacji, które ułatwiają Państwu dokonanie optymalnego wyboru ekspresu.

Autoryzowany serwis Partnerski Jura

Wykonujemy pogwarancyjne naprawy ekspresów automatycznych Jura. Specjalizujemy się w przeglądach, usuwaniu usterek oraz renowacjach ekspresów.