LAVAZZA - Kawa ziarnista ¡Tierra! Brasile Espresso - 1 kg

Lavazza Tierra Brasile jest wysokiej jakości mieszanką najlepszej jakości ziaren Conillon, starannie
wyselekcjonowanych ziaren Robusta, które wytwarza espresso o podwyższonym profilu smaki i intensywności. Intensywne
espresso z nutami czekolady i orzechów które rozkoszują podniebienie. Jest to idealna równowaga słodyczy, ciemnego
kakao i nut orzecha laskowego. Delikatne i powolne palenie pozwoliło na uzyskanie idealnego espresso. Kawa
charakteryzuje się niskim stopniem kwaśności.

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: T1000Z-GREEN
 • Producent: LAVAZZA
 • Kod producenta: 8000070052802
 • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h

  Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł


 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena netto: 81,22 zł 99,90 zł
 • Karty płatnicze i kredytowe, Credit Agricole Raty 10 x 0%, Płatność gotówką w pobraniu, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank RATY 0%, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY iMoje, BLIK, Kup teraz i zapłać do 21 dni (TwistoPay), SZYBKIE PŁATNOŚCI PRZELEWY24.PL
baner

Lavazza Tierra Brasile

Naszym Klientom zapewniamy zawsze świeże dostawy.

Doskonała kompozycja

Lavazza Tierra Brasile jest wysokiej jakości mieszanką najlepszej jakości Arabiki Brazilian i ziaren Conillon, starannie wyselekcjonowanych ziaren Robusta, które wytwarza espresso o podwyższonym profilu smaki i intensywności. Intensywne espresso z nutami czekolady i orzechów które rozkoszują podniebienie. Jest to idealna równowaga słodyczy, ciemnego kakao i nut orzecha laskowego. Delikatne i powolne palenie pozwoliło na uzyskanie idealnego espresso. Kawa charakteryzuje się niskim stopniem kwaśności.

Skład: 70% Arabica 30% Robusta

Lavazza Tierra

Wyselekcjonowane ziarna

Odmiana Conillon czyli różnorodne palone na mokro odmiany Robusty pochodzą z górzystych regionów w południowej części stanu Espírito Santo. Kawowce rosną na wysokości 200–600 metrów w ciepłym i wilgotnym klimacie. Ziarna są poddawane suszeniu pośredniemu. Mieszanka charakteryzuje się łagodnymi nutami, które pobudzają podniebienie za pomocą idealnie wyważonej słodyczy oraz nut kakaowych i posmaku orzechów laskowych. Łagodne palenie oraz wykorzystanie starej metody palenia „bębnowego” gwarantują idealne espresso.


Lavazza Tierra Brasile posiada nuty aromatyczne takie jak: czekolada, orzechy, ciemne kakao, brązowy cukier, suszone owoce.

Lavazza Tierra

Rainforest Alliance 30% Certified Coffee

¡Tierra! Brasile to kawa pochodząca z certyfikowanych przez Rainforest Alliance upraw.

Cały proces produkcji kawy Tierra, od uprawy - do sprzedaży, a więc każdy etap jest traktowany z uwagą i szacunkiem - podstawowa koncepcja zrównoważonego rozwoju. Program jest częścią działalności firmy Lavazza, prowadzonej w duchu społecznej odpowiedzialności. Pijąc kawę Tierra, wspierasz koncepcję zrównoważonego i sprawiedliwego rozwoju społeczno-gospodarczego.

Lavazza Tierra