Odbierz BONUS za zakup ekspresu JURA

Bardzo cieszymy się na możliwość potencjalnej współpracy z Tobą, dlatego już teraz chcielibyśmy przedstawić kilka niezobowiązujących propozycji gratyfikacji, za dokonanie zakupu ekspresu Jura właśnie w sklepie broda.pl

 

1. Po pierwsze, możesz liczyć na darmową wysyłkę jeśli tylko wartość Twoich zakupów przekroczy odpowiedni próg. Szczegóły Koszt dostawy.

 

2. Po drugie, warto skontaktować się osobiście z naszym działem sprzedaży. Przy zakupie ekspresu do kawy Jura możecie Państwo wynegocjować kawę na start.

 

3. Jeśli kawa na start to za mało, składając zamówienie na ekspres i materiały eksploatacyjne, które i tak będą potrzebne ( w ilości nie mniejszej niż 3-pak filtrów Claris, 6szt tabletek czyszczących Jura, 3kg dowolnej kawy z naszej oferty), możecie Państwo wynegocjować kod rabatowy - % na drugie zakupy w naszym sklepie.

 

4. Jeżeli czujecie Państwo, że potrzebujecie czegoś więcej wystarczy, że przy zakupie ekspresu do kawy Jura zrobicie zapas materiałów eksploatacyjnych na nieco dłuższy okres (nie mniej niż 2x3-pak filtrów Claris, 25szt tabletek czyszczących, 6kg dowolnej kawy z naszej oferty). Robiąc takie zakupy możecie Państwo negocjować nie tylko kod rabatowy - % na drugie zakupy ale również upust handlowy na pierwsze.

 

Zadzwoń i negocjuj Swoje warunki! Ze względu na zróżnicowanie cen i marży na ekspresach prosimy o kontakt (mailowy, telefoniczny) w celu ustalenia wysokości indywidualnego upustu handlowego czy kodu rabatowego. Oferty specjalne, promocje, kody rabatowe nie łączą się.

 

Łączymy pozdrowienia - Team broda.pl