Jura D6 Piano Black

Obejrzyj unboxing i recenzję w 4K.


 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 15324
 • Producent: JURA
 • Kod producenta: 7610917153244
 • ZAKOŃCZENIE PRODUKCJI

  SPRAWDŹ MODEL ALTERNATYWNY E6 (EC)

Jura D60/D6 - informacje

Dla kogo Jura D6?

Ekspres Jura D6 jest dla naprawdę rozsądnych ludzi. Dlaczego? Bo w tym ekspresie możemy przygotować naprawdę wyśmienite kawy czarne, a także wspaniałe kompozycje mleczne. Wszystko to w rozsądnej cenie, ale przez to bez udogodnień jakie oferują wyższe modele. Ekspres ten występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - Jura D60 Piano Black oraz Jura D6 Platin. Ekspres zadowoli miłośników kaw czarnych, ponieważ ma duży moduł zaparzania. Zadowoli też tych, którzy mają ochotę na kawę mleczną, ponieważ można ją przygotować w tym ekspresie wciskając jeden przycisk i obracając pokrętło - dwie czynności, czy to tak dużo? Ekspres ma duże zbiorniki na wodę (1,9l), ziarno (200g) i fusy (maksymalnie 16 porcji), a więc świetnie sprawdzi się w miejscach, gdzie pije się do 30 kaw dziennie.

Jura D60 - cena

Temat, który został już poruszony. Owszem, ekspres posiada duży moduł zaparzający i spore zbiorniki, posiada funkcjonalność przygotowania kaw mlecznych, można by więc rzec: ekspres idealny! Dlaczego więc jest tak tani? W ekspresie tym zaimplementowano młynek Aroma G2, wolniejszy od standardowo stosowanego G3. Jura D6 może przygotować kawy mleczne, ale nie automatycznie - nie ma wielozaworu, ale ręcznie sterowany zawór pary, który musimy przekręcić przed i po dozowaniu spienionego mleka do filiżanki. Ma nisko osadzoną wylewkę do kaw mlecznych, nie zmieszczą nam się tutaj szklanki do latte macchiato. Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu z unboxingu, w którym wyjaśniam dlaczego warto kupić ekspre,s taki jak Jura D60.

Jura D6 - opinie

Bo gdzie indziej szukać rzetelnych informacji w razie wątpliwości? Opinie o Jura D6 potwierdzają to, co możemy przeczytać na forach w wątkach o Jura D60, a co jest przedmiotem obaw wielu. Ten ekspres jest naprawdę funkcjonalny. To, że musimy spędzić przy nim minutę robiąc kawę mleczną, jest warte oszczędności względem ekspresów, które robią tę kawę w 100% automatycznie. Użytkownicy, którzy wyrazili swoje opinie o Jura D6 cenią sobie jego wysoką jakość i prosty design. Ekspres uzyskał w ocenach Google 4,6/5 gwiazdek.

Jura D6 - instrukcja

Korzystanie z niej na co dzień nie jest wymagane, ale warto do niej zaglądnąć w trakcie pielęgnacji ekspresu. Wyświetlacz tekstowy jest na tyle intuicyjny, że większość użytkowników radzi sobie bez instrukcji obsługi. Zapraszamy też na nasz kanał YouTube/c/EkspresJURA w poszukiwaniu video instruktarzy.

Drogi, przyszły użytkowniku ekspresu Jura,

Zostawiam Cię z zasobami tej strony, jeszcze raz zachęcam do obejrzenia powyżej zamieszczonego filmu, do zapoznania się z poniższymi opisanymi technologiami, funkcjonalnościami i danymi technicznymi ekspresu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

Życzymy udanych zakupów - Team Broda.pl

Ekspres do kawy Jura D6 PEP AromaG3

Światowa nowość P.E.P.©

Czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso.

Urządzenia JURA pod każdym względem rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Udoskonalony został cały proces parzenia espresso. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), jest jedyną tego rodzaju technologią, która optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat, również w przypadku krótkich specjałów kawowych.

Filtr CLARIS Smart dostarcza idealnie czystą wodę gwarantującą nieskazitelny smak. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było tak proste. Filtr jest wykrywany automatycznie przez inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®).

Ekspres do kawy Jura D6 PEP AromaG3

Mistrzowska jakość kawy

Czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso.

Pionierskie technologie umożliwiają przyrządzanie sześciu specjałów kawowych o jakości niczym od najlepszego baristy. Młynek stożkowy AromaG2 przekonuje udoskonalonymi kątami cięcia i szybko mieli ziarna kawy, zapewniając świeżość, delikatność i aromat.

Ekspres do kawy Jura D6 PEP AromaG3

Inteligentny system wody ( Intelligent Water System, I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

Stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. ołów, chlor). Filtr CLARIS Smart zastosowany w nowych ekspresach działa zgodnie z zasadą przepływu grawitacyjnego i zawsze filtruje tylko taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia wybranej przez użytkownika kawy. Aby optymalnie wykorzystać zalety i pojemność filtra (jego żywotność), ekspres do kawy Jura D6 automatycznie rozpoznaje wkład filtra CLARIS Smart – dzięki technologii RFID. Stosowanie filtrów nigdy nie było tak proste i efektowne.

Ekspres do kawy Jura D60 PEP AromaG2

Funkcjonalność i przyjemność

Intuicyjne i szybkie przyrządzenie doskonałej kawy – z D6 to bardzo łatwe. A wszystko dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi tekstowemu i systemowi Easy Cappuccino z pokrętłem. Ekspres do kawy Jura D6 charakteryzują się klasycznym designem, zinterpretowanym na nowo i wzbogaconym o wysokiej jakości detale. Zoptymalizowany zgodnie z najnowszymi zasadami ergonomii system Easy Cappuccino wieńczy specjały kawowe z mlekiem, takie jak cappuccino delikatną i puszystą, kuszącą pianką mleczną.

Ekspres do kawy Jura D60 PEP AromaG2

Prosta obsługa od frontu

Obsługa za pośrednictwem wyświetlacza tekstowego i pokrętła o zoptymalizowanej ergonomii jest łatwa i intuicyjna, a dzięki dostępnemu opcjonalnie nadajnikowi Smart Connect może odbywać się za pośrednictwem smartfona lub tabletu.

Ekspres do kawy Jura D6 PEP AromaG2

Higiena totalna

Konserwacja nowoczesnego automatycznego ekspresu do kawy jest równie prosta, co przyrządzanie kuszących specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności pozwala na wymianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie doskonałego efektu spieniania mleka.

Ekspres do kawy Jura D60 PEP AromaG2

Specjały

Produkty

 • 1 Espresso
 • 2 Espresso
 • 1 Kawa
 • 2 Kawy
 • 1 Cappuccino
 • 1 porcja pianki mlecznej
 • gorąca woda

Liczba produktów

7

Funkcja Gorącej Wody

2 kroki

Dodatkowa opcja kawy mielonej

parametry

Technologie

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

parametry

Kompatybilny z J.O.E.®

parametry

Regulowana jednostka zaparzania

5 - 16 g

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania - Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©)

parametry

Typ młynka

Młynek AromaG2

Ilość młynków

1

System grzewczy Termoblok

1

Wysokowydajna pompa

15 bar

Wireless Ready

parametry

Kremowa pianka

parametry

Connector System©

parametry

Opcje ustawień i programowania

Programowanie ilości wody

parametry

Ilość wody może być dostosowywana za każdym razem

parametry

Programowana w stopniach moc kawy

4

Moc kawy może być każdorazowo dostosowana do oczekiwań

parametry

Programowana w stopniach temperatura wrzątku

2

Programowana w stopniach temperatura zaparzania

2


Sterowanie

Wyświetlacz

Czytelny tekst na wyświetlaczu

Rotary Switch

parametry

Zrównoważony rozwój

Energy Save Mode (E.S.M.©)

parametry

Programowanie godziny wyłączenia

parametry

Włącznik zasilania

Zero-Energy Switch


Konserwacja

Wkłady filtrów CLARIS

CLARIS SMART

Zintegrowany program płukania i czyszczenia dyszy cappuccino

parametry

Zintegrowany program czyszczenia systemu mlecznego

parametry

Automatyczny program płukania systemu cappuccino

parametry

Możliwość ustawienia twardości wody

parametry

Certyfikat higieniczny TUV

parametry

Wylewki

Regulowana wysokość wylewki kawy

64 - 110 mm

Dysza gorącej wody

parametry

Spienianie mleka

Dysza delikatnej pianki


Design i materiały

Podświetlenie filiżanki bursztynowym światłem

parametry

W liczbach

Pojemność zbiornika na wodę

1,9 l

Pojemność zbiornika na ziarna

200 g

Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji)

16

Długość kabla zasilającego

1,1 m

Napięcie

230 V ~

Natężenie prądu

10 amp

Częstotliwość

50 Hz

Moc

1450 wat

Zużycie energii podczas czasu oczekiwania

0 Wh

Waga

8,7 kg

Szerokość

28 cm

Wysokość

34,5 cm

Głębokość

41,5 cm

Numer artykułu

15324